Obsługa płatności BLIK

Mamy przyjemność ogłosić, iż zostaliśmy partnerem tpay.com.

Dzięki współpracy możemy zaoferować specjalne stawki dla taksówkarzy na usługi przyjmowania płatności BLIK poprzez tpay.com oraz aplikację Fastpass.

Aby skorzystać z rabatu wystarczy zarejestrować się poprzez link: rejestracja BLIK w tpay.com.

Automatyczne połączenie telefoniczne z taxi

W systemie udostępniliśmy nowe opcje, które pozwolą na bezpośrednie połączenie telefoniczne klienta z taksówkarzem. Dzięki nowemu modułowi klient może rozmawiać bezpośrednio z taxi w celu ustalenia dokładnego czasu i miejsca jego odbioru.

Rozwiązania te sprawdzą się wyjątkowo dobrze w małych korporacjach, które nie stać na utrzymanie dyspozytorni jak i w dużych korporacjach pozwalając w okresach nasilonego ruchu odciążyć dyspozytornię od obsługi klientów mających już realizowane w systemie zlecenie taxi.

Czytaj więcej…

Ocena przejazdu taksówką

W systemie udostępniliśmy nowa opcję, która pozwala na ocenę przejazdu taksówką. Dzięki nowemu modułowi klient może wystawić ocenę przejazdu i pozostawić uwagi dla korporacji bez potrzeby kontaktu telefonicznego z dyspozytornią. Nowy moduł może współpracować z modułem śledzenia taxi lub pracować samodzielnie wykorzystując wiadomości SMS.

Czytaj więcej…

Pierwszeństwo dla taksówkarzy będących na dyżurze

Wraz z dzisiejszą aktualizacją systemu do wersji 1.11.01, udostępniliśmy opcję konfiguracyjną pozwalającą na danie pierwszeństwa w wyborze do zlecenia taksówkarzom będącym na dyżurze. Opcja ta jest zintegrowana z dostępnym już wcześniej w systemie grafikiem dyżurów, co pozwala systemowi na określenie kto aktualnie jest na dyżurze podczas poszukiwania taksówki do zlecenia.

Wiadomości głosowe

Wraz z dzisiejsza aktualizacją systemu do wersji 1.11.00, udostępniliśmy do testów, obsługę wymiany wiadomości głosowych (VMS), pomiędzy dyspozytornią a terminalem. Wiadomości przed przesłaniem są kompresowane, aby zużywały jak najmniej dostępnego w terminalu limitu transferu.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.