Automatyczne wystawianie i przesyłanie faktur

Wraz z aktualizacją terminala esysTaxi do wersji 1.11.04, udostępniliśmy możliwość automatycznego wystawiania faktur prosto z terminala taksówkarza.

Zależnie od tego czy klient podał e-mail czy nie, otrzyma on fakturę jako załącznik do e-maila lub link w wiadomości SMS pozwalający na jej pobranie. Taka metoda wystawiania faktur znacznie przyspieszy obsługę klienta zwalniając kierowców z ręcznego wypisywania faktur. Klientom natomiast pozwoli w łatwy sposób rozliczyć koszty przejazdu we własnej działalności lub ze swoim pracodawcą.

Taksówkarz, aby wystawić fakturę musi podać NIP klienta oraz kwotę za przejazd. Gdy zlecenie nie przeszło przez dyspozytornie i system nie zna ani adresu e-mail ani numeru telefonu klienta, taksówkarz zostanie dodatkowo poproszony o wprowadzenie numeru telefonu. Po podaniu powyższych danych system automatycznie pobiera z bazy dane sprzedającego i kupującego oraz przesyła faktury zgodnie z wybranym kanałem ich dostarczenia.

Galeria

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.