Śledzenie podjeżdżającej taksówki

Wraz z aktualizacją systemu esysTaxi do wersji 1.15.00, udostępniliśmy możliwość wysyłania do klienta SMS z linkiem do śledzenia taksówki.

Link może zostać wysłany wraz z SMS informującym klienta o tym jaka taksówka została wybrana do realizacji zlecenia. Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą samodzielnie ocenić jak długo jeszcze będą oczekiwać na taksówkę oraz gdzie w danej chwili się ona znajduje. Pozwala to znacznie odciążyć dyspozytornię, która nie musi już odbierać telefonów od klientów dopytujących się o to gdzie jest ich taksówka, gdy utknie ona w korku.

Moduł dostępny jest w dwóch wersjach: z otwartą mapą OpenStreetMap (wbudowaną w system) oraz z mapą Google (obowiązują warunki użytkowania Google). Istnieje również możliwość zmiany wyglądu znaczników mapowych taksówki i miejsca odbioru klienta po dostarczeniu odpowiednich plików graficznych.

Galeria

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.