Cennik 2021

KOMBO System Taxi

od 200 zł netto / miesiąc

Abonament miesięczny
(do 10 taxi/kierowców)

200 zł netto / miesiąc

Abonament za kierowcę taxi
(powyżej 10 kierowców)

20 zł netto / miesiąc / kierowca

Stanowiska dyspozytorskie
(stacjonarne i zdalne)

bez limitu

Mobilne stanowiska dyspozytorskie

bez limitu

Liczba przyjmowanych zleceń

bez limitu

Aplikacja WWW dla pasażerów z logo korporacji

0 zł

Aktywacja pełnej wersji systemu (zdalna)*

*dla nowych kontrahentów przy zamówieniu Okresu Próbnego

0 zł

Bez zobowiązań, bez umowy papierowej!

Jak naliczane są opłaty?

Dostęp do zasobów KOMBO System Taxi jest usługą świadczoną w ramach abonamentu miesięcznego:

 • Tylko jedna prosta opłata w postaci abonamentu miesięcznego, dostęp do wszystkich modułów systemu
 • Dowolna ilość stanowisk dyspozytorskich oraz dowolna ilość przyjmowanych zleceń
 • Do pracy w systemie wystarczy telefon (internetowa centralka oraz serwer w cenie)
  Zobacz: Wymagania techniczne
 • Do 10 taxi (kierowców): 200,00 zł netto (246 zł brutto) za miesiąc
  11-sta i każda kolejna taxi: +20,00 zł netto (24,60 zł brutto) za miesiąc, za każdą taxi
  Przykład: 15 taxi = 15*20 = 300,00 zł netto/miesiąc (369,00 zł brutto)
 • Pierwsze 3 miesiące w promocyjnej cenie (3-miesięczny test)

Cennik ważny od 22-06-2021 roku

Weź na próbę!

3-miesięczny test KOMBO System Taxi
w promocyjnej cenie

Poznaj opinie naszych klientów!

Taxi Plus Władysławowo

Dość sceptycznie podchodziliśmy jako firma do tego programu. Nauczeni pracy na innym systemie i aplikacji opartej o telefonistki. Przypadek,sytuacja związana pandemią, zmusiła nas do szukania oszczędności. Kierowcy gdy usłyszeli o pomyśle zmiany systemu byli przeciwni zmianom. Nie wyobrażalne dla nich było iż może być coś zastępczego,nie mówiąc lepszego. Znany im przez lata system wydawał się jedynym dobrym.. Podkreślę że zbliżaliśmy się do okresu wakacyjnego. A nasza korporacja znajduje się we Władysławowie. Miasto nasze odwiedza latem około 100tys turystów. Zlecenia również mają charakter bardzo zróżnicowany. Brak wiedzy o adresie przez klientów, bary,restauracje,kluby nocne. Miejsca które funkcjonują jedynie latem. Są też miejsca nowo powstałe lub ze zmienionymi nazwami. Więc obaw było sporo. Czy KOMBO się sprawdzi? Skorzystaliśmy ze wszystkich możliwości tego programu. Mieliśmy zatem Telefonistkę która w godzinach „gorącej słuchawki” przekazywała nam zlecenia odczytywane jak dawniej z aplikacji w telefonie. Podkreślę iż pracowała na swym laptopie w domu. Zrezygnowaliśmy bowiem z opłacanej wcześniej centrali. W pozostałych godzinach koledzy odbierali sami zlecenia. Wiem brzmi irracjonalnie . Jednak system KOMBO umożliwia zachowanie porządku,zachowania kolejki, odbierania zleceń z postoju ale i będąc w ruchu (giełda). Co ważniejsze! Każdy klient miał możliwość uzyskania połączenia. Bowiem wszyscy pracujący taksówkarze stawali się dyspozytorem. Rozmowa jednego z nas z klientem, z automatu przekierowywała do kolejnego kierowcy z kolejki połączenie innego klienta. Telefonistka może przecież odebrać tylko jedno połączenie w danej chwili. Co ograniczało ilość zleceń w chwilach szczytu. Mógłbym opisywać dalej system Kombo. Ale napisze jedynie tak. Dziś nasza firma-koledzy. Z zadowoleniem i wręcz pochwałami ocenia zmianę. To był strzał w dziesiątkę. Zeszliśmy z kosztów. A jakość naszej pracy uważam wzrosła. 35 kierowców pracujących w naszej korporacji podziela to zdanie. Z czystym sumieniem zachęcam korporacje w małych ale i większych miastach do spróbowania tego rozwiązania. Po trzech (próbnych-bezpłatnych) miesiącach nie wrócicie do poprzedniego modelu pracy. 🙂 Pozdrawiamy z Władysławowa. Prezes Taxi Plus.
Rafał Wołoszyk
Prezes Taxi Plus
Współpraca od 2020 roku

KOLOR TAXI Ełk

Jeśli ktoś ma problem z wyborem aplikacji dla własnej korporacji z powodu niedopasowanych algorytmów do dotychczasowego systemu pracy polecam system KOMBO! Wiele firm proponuje własne algorytmy narzucając system pracy jaki sobie wymyślili… Twórcy w KOMBOTECHU dopasowali rewelacyjnie system do naszych przyzwyczajeń, do naszego pomysłu na szybkie podstawienie się po klienta przy okazji obniżając koszty „pustych przebiegów”. Prosty interfejs terminala, przejrzyste kafelki w wielu barwach ułatwiają pracę w systemie… Zasługuje również na pochwałę kontakt w razie pytań, problemów. Sympatyczni ludzie!!! Długi okres próbny (testowy) pozwala nauczyć się pracować na systemie a nie tylko zapoznać się z wyglądem i funkcjami w teorii jak u konkurencji. Podczas trwania testu można wprowadzać zmiany by dopasować system do własnych wymagań. Dziękujemy za pomoc we wdrożeniu systemu w naszej korporacji Dariuszowi wraz z całą ekipą! Stawiamy na długotrwałą współpracę w systemie KOMBO SYSTEM TAXI.
Polecamy – KOLOR TAXI EŁK
Ireneusz Dzierżyk
KOLOR TAXI Ełk
Współpraca od 2020 roku

Stowarzyszenie
Taxi Ostrowiec

Z firmą współpracujemy od 7miesięcy. Pan Darek jest do dyspozycji o każdej porze i służy pomocą. Aplikacja aktualizowana jest na bieżąco. System spełnia nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni. Polecam.
Ryszard Batugowski
Stowarzyszenie Taxi
Ostrowiec Swiętokrzyski
Współpraca od 2020

Super Radio Taxi
Przemyśl

Z firmą combo system taxi współpracujemy już przeszło rok żadnych problemów i konkurencyjne ceny miła i fachowa obsługa polecam
Super Radio Taxi Przemyśl
Współpraca od 2019

Hallo Taxi Puck

Z firmą Kombotech współpracujemy od jesieni 2019 roku, najpierw korzystaliśmy z aplikacji do zamawiania taksówek a od trzech miesięcy pracujemy także w trybie Telefonicznego przyjmowania zleceń ( pasażer-kierowca taksówki ). Z właścicielami firmy jest bardzo dobry kontakt przez co wspólnie możemy podnosić poziom usług.
Adam Wolszon
Właściciel Hallo Taxi Puck
Współpraca od 2019

STW TAXI Kołobrzeg

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Darkiem, na którego mogę zawsze liczyć gdy mam jakiekolwiek pytania techniczne. W systemie co rusz pojawiają się nowe funkcje, które uwzględniają również moje sugestie oraz potrzeby mojej korporacji.
Wanda Bezłada
Właściciel STW TAXI Kołobrzeg
Współpraca od 2013

Merc Taxi Grudziądz

Pracujemy na tym systemie 8 lat.
Bardzo dobra komunikacja z dostawcą i dużo aktualizacji, które dostosowują system do obecnych potrzeb.
Łukasz Lubiatowski
Właściciel Merc Taxi Grudziądz
Współpraca od 2012 roku

Green Taxi Olsztyn

Kiedy rozpoczęliśmy współpracę w 2012 roku, był to najbardziej innowacyjny system dla taksówek na rynku i uważam, że w dalszym ciągu taki pozostaje. System cały czas się rozwija, jest stabilny i działa bez zarzutu. Nowe moduły są zawsze dobrze przemyślane i dopracowane.
Arkadiusz Trzeciak
Dyrektor Green Taxi Olsztyn
Współpraca od 2012 roku

Co zawiera się w abonamencie za taxi?

W ramach abonamentu za taksówki zapewniamy:

 • Moduł telefonicznego przyjmowania zleceń przez kierowców (Przeczytaj o Dzwonieniu do kierowców)
 • Aplikację Mobilny Dyspozytor do wygodnej pracy na smartfonie lub tablecie z przeglądarką internetową. Przeczytaj o Mobilnym Dyspozytorze
 • Tradycyjny program Dyspozytor do wygodnej pracy na komputerze.
 • Aplikację WWW dla pasażerów do samodzielnego zamawiania taxi (bez udziału dyspozytorki) z własnym logo korporacji. Aplikacja jest dostępna w przeglądarce internetowej, na dowolnym urządzeniu (smartfon, tablet, komputer). Link do zamawiania taxi można umieścić na stronie internetowej korporacji taxi.
  Przeczytaj o Aplikacji do zamawiania taxi
 • Aplikację Android dla pasażerów z własnym logo korporacji, dostępną w sklepie Google Play. Przeczytaj o Aplikacji do zamawiania taxi
 • Aplikację dla kierowców Terminal Taksówkarza do pracy na telefonach z Androidem.
 • Aplikację do zarządzania pracą korporacji w systemie (Panel Administracyjny) dostępną na dowolnym urządzeniu (smartfon, tablet, komputer).
 • Aplikację WWW dla pasażerów do śledzenia taxi jadącej po pasażera.
 • Aplikację WWW dla pasażerów do oceny kursu.
 • Moduł szacowania ceny przed przejazdem.
 • Dowolną ilość stanowisk dyspozytorskich oraz dowolną ilość przyjmowanych zleceń.
 • Rejestr danych zgodny z Lex Uber (Rejestr przekazywanych zleceń oraz Ewidencja przedsiębiorców).
 • Możliwość wysyłki SMS do pasażerów przez telefon z Androidem z abonamentem NO LIMIT na SMS-y lub przez wybrane API SMS. Istnieje możliwość integracji z wykorzystywanymi dotychczas przez korporację rozwiązaniami.
 • Wbudowaną w system internetową centralę telefoniczną VoIP (do pracy w systemie nie trzeba kupować centralki sprzętowej, centralka internetowa jest oprogramowaniem).
 • Możliwość nagrywania rozmów dyspozytorek z klientami, prowadzonych przez centralkę VoIP.
 • Utrzymanie oraz obsługę serwera KOMBO System Taxi, znajdującego się w Data Center.
 • Utrzymanie oraz obsługą serwerów map OpenStreetMap (udostępniane systemowi usługi: mapa poglądowa, wyznaczanie tras i adresów).
 • Monitoring działania systemu wraz z jego usługami/modułami dodatkowymi.
 • Automatyczne wykonywanie kopii zapasowych.
 • Instrukcję online krok po kroku jak rozpocząć pracę w systemie oraz nasze wsparcie techniczne dotyczące pracy w Systemie KOMBO Taxi (zdalny pulpit oraz kontakt telefoniczny).
 • Zgłaszanie awarii na specjalny numer komórkowy, całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Weź na próbę!

3-miesięczny test KOMBO System Taxi
w promocyjnej cenie

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Możesz testować system krócej niż 3 miesiące, ale nie ma możliwości obniżenia ceny okresu próbnego.

Do 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności za 3-miesięczny okres próbny, przesyłamy mailem dane logowania do systemu wraz z instrukcją krok po kroku jak rozpocząć pracę w systemie. Jak tylko zainstalujesz wszystkie aplikacje niezbędne do pracy w wybranym przez Ciebie trybie, od razu możesz rozpocząć pracę (przyjmować zlecenia od pasażerów i przekazywać do kierowców).

Tak. W trakcie 3-miesięcznego okresu próbnego otrzymujesz dostęp do pełnej wersji systemu i możesz testować system w trakcie normalnej pracy.

Tak. Otrzymasz od nas instrukcję krok po kroku jak rozpocząć pracę w systemie oraz dane logowania na maila. Większość ustawień również możesz dokonać samodzielnie z Panelu Administracyjnego z dowolnego miejsca (wystarczy otworzyć adres internetowy Panelu korporacji w przeglądarce i zalogować się).

To zależy głownie od wielkości korporacji taxi (ilości kierowców oraz ewentualnych stanowisk dyspozytorskich).
Przykładowo: Pierwsza instalacja Aplikacji kierowcy zajmuje średnio 15 min. Pierwsze uruchomienie Mobilnego Dyspozytora zajmuje ok 10 minut.
Korporacja taxi, która posiada 10 samochodów może rozpocząć pracę nawet w 3 godziny, natomiast korporacja która posiada 100 samochodów jest gotowa do pracy w ciągu kilku dni roboczych.

Tak. Pomocy w zakresie obsługi systemu udzielamy mailowo, telefonicznie, oraz poprzez zdalny pulpit w godzinach pracy biura (od poniedziałku do piątku od 10:00 do 16:00). Dodatkowo otrzymasz od nas całodobowy numer alarmowy.

Dostęp do systemu możesz przedłużyć opłacając kolejny miesiąc w Panelu Klienta.

Możesz zrezygnować w dowolnym momencie, wystarczy, że nie wykupisz dostępu do systemu na kolejny miesiąc (nie musisz przesyłać nam wypowiedzenia).