Śledzenie i ocena taksówki

Dzięki integracji z Aplikacją Pasażera możliwe jest śledzenie oraz ocena przejazdu zarówno w ramach zamówienia przez Aplikację Pasażera jak i telefonicznie, dzięki linkom wysyłanym w wiadomościach SMS.

Śledzenie taxi

Klient po zamówieniu taksówki może obserwować na mapie jak taksówka do niego podjeżdża. Przy zamówieniu automatycznym, klient po zamówieniu przechodzi od razu do ekranu śledzenia. W przypadku zamówienia telefonicznego, link może zostać wysłany wraz z SMS-em informującym klienta o tym jaka taksówka została wybrana do realizacji zlecenia. Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą samodzielnie ocenić jak długo jeszcze będą oczekiwać na taksówkę oraz gdzie w danej chwili się ona znajduje. Pozwala to znacznie odciążyć dyspozytornię, która nie musi już odbierać telefonów od klientów dopytujących się o to gdzie jest ich taksówka, gdy utknie ona w korku.

Ocena taxi

Klient po zrealizowanym kursie może ocenić swoją podróż taksówką. W przypadku, gdy klient śledzi taksówkę opcja oceny ukaże się automatycznie. Natomiast w pozostałych przypadkach link do oceny przejazdu może zostać automatycznie wysłany przez system w wiadomości SMS po zakończeniu przejazdu.