O nas

Doświadczenie od 2010 roku. Pierwszy polski system taxi z wykorzystaniem mapy.

KOMBO System Taxi powstał w 2010 roku jako pierwszy polski system z wykorzystaniem mapy.

Zgłosiła się wówczas do nas korporacja taxi, która powierzyła nam zaprojektowanie i wdrożenie systemu dla taksówek wykorzystującego mapę.

Wraz z kumplami ze studiów stworzyłem system dla taksówek, który cały czas rozwijam i dostosowuję do potrzeb korporacji taxi.

Polska firma rodzinna. Pomagamy rozwijać się korporacjom taxi.

Naszą misją jest pomoc firmom taxi rozwijać się i wybić się na tle konkurencji, dzięki dostępowi do nowoczesnych technologii oraz obniżeniu kosztów prowadzenia korporacji taxi.

W ramach miesięcznego abonamentu udostępniamy klientom moduły systemu, które odpowiadają potrzebom zarówno bardzo małych korporacji jak i dużych korporacji:

Dyspozytor tradycyjny i zdalny, Mobilny Dyspozytor oraz Telefoniczne przyjmowanie zleceń przez kierowców.

Ponieważ jesteśmy firmą rodzinną, ważne są dla nas takie wartości jak: rzetelność, szacunek do klientów i reguł biznesu.

Nazywam się Dariusz Bączkowski. Jestem programistą i właścicielem firmy KOMBOTECH.

Programowanie od zawsze było moją pasją. Gdy miałem 5 lat po raz pierwszy skorzystałem z komputera u mojego wujka (programisty samouka) i już wtedy wiedziałem, że chcę się zajmować programowaniem.

Jako dziecko oczywiście marzyłem o tworzeniu gier komputerowych i nawet próbowałem sił w tym temacie 😀

Później zainteresowało mnie tworzenie programów komputerowych, które przyspieszają i ułatwiają pracę oraz oszczędzają czas i pieniądze. Jednym z takich rozwiązań, jest właśnie KOMBO System Taxi.

Jako programista dbam o to, aby KOMBO System Taxi spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.