Promocyjny okres próbny

Chcesz przekonać się jak wygląda praca w KOMBO System Taxi?
Zamów 3-miesięczny okres próbny w promocyjnej cenie a w ciągu 7 dni roboczych otrzymasz na maila dostęp do pełnej wersji systemu i do wszystkich modułów!

Promocyjny okres próbny

Oferta ważna od 01-06-2021
dla nowych kontrahentów

600 zł netto

(738,00 zł brutto)

za cały 3-miesięczny okres

 • W pełni zdalne uruchomienie systemu
 • Jednorazowa opłata za cały okres próbny!
 • Brak opłat aktywacyjnych
 • Dowolna ilość zleceń oraz stanowisk dyspozytorskich
 • W cenie okresu próbnego praca na dowolnej ilości taksówek
  (TYLKO w trakcie okresu próbnego!)
 • Bez zobowiązań, bez umowy papierowej!
 • Jasne warunki współpracy (zobacz Regulamin)
 • Do pracy w systemie wystarczy telefon (zobacz Wymagania techniczne)
 • W cenie internetowa centralka i serwer
 • Dostęp do pełnej wersji systemu i do wszystkich modułów
  (w tym do Mobilnego Dyspozytora)
 • 🆕 Moduł Telefonicznego przyjmowania zleceń przez kierowców
 • Aplikacja WWW do zamawiania taxi przez pasażera z logo korporacji dostępna jako link do zamieszczenia na stronie internetowej korporacji
 • Aplikacja Android do zamawiania taxi przez pasażera z logo korporacji dostępna w Sklepie Google Play
 • Rejestr danych zgodny z Lex Uber (Rejestr przekazywanych zleceń oraz Ewidencja przedsiębiorców)
 • Instrukcja krok po kroku jak rozpocząć pracę w systemie oraz nasze wsparcie techniczne (telefoniczne, mailowe oraz poprzez zdalny pulpit)
 • Brak zobowiązań do dalszego korzystania z systemu po okresie próbnym

Zamów 3-miesięczny test w 3 prostych krokach!
1. Wypełnij krótki formularz zamówienia
2. Potwierdź akceptację regulaminu
3. Dokonaj płatności online

Dostęp do systemu otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych
od potwierdzenia przyjęcia zlecenia, które otrzymasz od nas na adres e-mail.
W tym czasie przygotujemy dla Ciebie indywidualny serwer do pracy w KOMBO System Taxi!

Poznaj opinie naszych klientów!

Taxi Plus Władysławowo

Dość sceptycznie podchodziliśmy jako firma do tego programu. Nauczeni pracy na innym systemie i aplikacji opartej o telefonistki. Przypadek,sytuacja związana pandemią, zmusiła nas do szukania oszczędności. Kierowcy gdy usłyszeli o pomyśle zmiany systemu byli przeciwni zmianom. Nie wyobrażalne dla nich było iż może być coś zastępczego,nie mówiąc lepszego. Znany im przez lata system wydawał się jedynym dobrym.. Podkreślę że zbliżaliśmy się do okresu wakacyjnego. A nasza korporacja znajduje się we Władysławowie. Miasto nasze odwiedza latem około 100tys turystów. Zlecenia również mają charakter bardzo zróżnicowany. Brak wiedzy o adresie przez klientów, bary,restauracje,kluby nocne. Miejsca które funkcjonują jedynie latem. Są też miejsca nowo powstałe lub ze zmienionymi nazwami. Więc obaw było sporo. Czy KOMBO się sprawdzi? Skorzystaliśmy ze wszystkich możliwości tego programu. Mieliśmy zatem Telefonistkę która w godzinach „gorącej słuchawki” przekazywała nam zlecenia odczytywane jak dawniej z aplikacji w telefonie. Podkreślę iż pracowała na swym laptopie w domu. Zrezygnowaliśmy bowiem z opłacanej wcześniej centrali. W pozostałych godzinach koledzy odbierali sami zlecenia. Wiem brzmi irracjonalnie . Jednak system KOMBO umożliwia zachowanie porządku,zachowania kolejki, odbierania zleceń z postoju ale i będąc w ruchu (giełda). Co ważniejsze! Każdy klient miał możliwość uzyskania połączenia. Bowiem wszyscy pracujący taksówkarze stawali się dyspozytorem. Rozmowa jednego z nas z klientem, z automatu przekierowywała do kolejnego kierowcy z kolejki połączenie innego klienta. Telefonistka może przecież odebrać tylko jedno połączenie w danej chwili. Co ograniczało ilość zleceń w chwilach szczytu. Mógłbym opisywać dalej system Kombo. Ale napisze jedynie tak. Dziś nasza firma-koledzy. Z zadowoleniem i wręcz pochwałami ocenia zmianę. To był strzał w dziesiątkę. Zeszliśmy z kosztów. A jakość naszej pracy uważam wzrosła. 35 kierowców pracujących w naszej korporacji podziela to zdanie. Z czystym sumieniem zachęcam korporacje w małych ale i większych miastach do spróbowania tego rozwiązania. Po trzech (próbnych-bezpłatnych) miesiącach nie wrócicie do poprzedniego modelu pracy. 🙂 Pozdrawiamy z Władysławowa. Prezes Taxi Plus.
Rafał Wołoszyk
Prezes Taxi Plus
Współpraca od 2020 roku

KOLOR TAXI Ełk

Jeśli ktoś ma problem z wyborem aplikacji dla własnej korporacji z powodu niedopasowanych algorytmów do dotychczasowego systemu pracy polecam system KOMBO! Wiele firm proponuje własne algorytmy narzucając system pracy jaki sobie wymyślili… Twórcy w KOMBOTECHU dopasowali rewelacyjnie system do naszych przyzwyczajeń, do naszego pomysłu na szybkie podstawienie się po klienta przy okazji obniżając koszty „pustych przebiegów”. Prosty interfejs terminala, przejrzyste kafelki w wielu barwach ułatwiają pracę w systemie… Zasługuje również na pochwałę kontakt w razie pytań, problemów. Sympatyczni ludzie!!! Długi okres próbny (testowy) pozwala nauczyć się pracować na systemie a nie tylko zapoznać się z wyglądem i funkcjami w teorii jak u konkurencji. Podczas trwania testu można wprowadzać zmiany by dopasować system do własnych wymagań. Dziękujemy za pomoc we wdrożeniu systemu w naszej korporacji Dariuszowi wraz z całą ekipą! Stawiamy na długotrwałą współpracę w systemie KOMBO SYSTEM TAXI.
Polecamy – KOLOR TAXI EŁK
Ireneusz Dzierżyk
KOLOR TAXI Ełk
Współpraca od 2020 roku

Stowarzyszenie
Taxi Ostrowiec

Z firmą współpracujemy od 7miesięcy. Pan Darek jest do dyspozycji o każdej porze i służy pomocą. Aplikacja aktualizowana jest na bieżąco. System spełnia nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni. Polecam.
Ryszard Batugowski
Stowarzyszenie Taxi
Ostrowiec Swiętokrzyski
Współpraca od 2020

Super Radio Taxi
Przemyśl

Z firmą combo system taxi współpracujemy już przeszło rok żadnych problemów i konkurencyjne ceny miła i fachowa obsługa polecam
Super Radio Taxi Przemyśl
Współpraca od 2019

Hallo Taxi Puck

Z firmą Kombotech współpracujemy od jesieni 2019 roku, najpierw korzystaliśmy z aplikacji do zamawiania taksówek a od trzech miesięcy pracujemy także w trybie Telefonicznego przyjmowania zleceń ( pasażer-kierowca taksówki ). Z właścicielami firmy jest bardzo dobry kontakt przez co wspólnie możemy podnosić poziom usług.
Adam Wolszon
Właściciel Hallo Taxi Puck
Współpraca od 2019

STW TAXI Kołobrzeg

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Darkiem, na którego mogę zawsze liczyć gdy mam jakiekolwiek pytania techniczne. W systemie co rusz pojawiają się nowe funkcje, które uwzględniają również moje sugestie oraz potrzeby mojej korporacji.
Wanda Bezłada
Właściciel STW TAXI Kołobrzeg
Współpraca od 2013

Merc Taxi Grudziądz

Pracujemy na tym systemie 8 lat.
Bardzo dobra komunikacja z dostawcą i dużo aktualizacji, które dostosowują system do obecnych potrzeb.
Łukasz Lubiatowski
Właściciel Merc Taxi Grudziądz
Współpraca od 2012 roku

Green Taxi Olsztyn

Kiedy rozpoczęliśmy współpracę w 2012 roku, był to najbardziej innowacyjny system dla taksówek na rynku i uważam, że w dalszym ciągu taki pozostaje. System cały czas się rozwija, jest stabilny i działa bez zarzutu. Nowe moduły są zawsze dobrze przemyślane i dopracowane.
Arkadiusz Trzeciak
Dyrektor Green Taxi Olsztyn
Współpraca od 2012 roku

Zamów
3-miesięczny test w
3 prostych krokach!

1. Wypełnij krótki formularz zamówienia
2. Potwierdź akceptację regulaminu
3. Dokonaj płatności online

Dostęp do systemu otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych
od potwierdzenia przyjęcia zlecenia, które otrzymasz od nas na adres e-mail.
W tym czasie przygotujemy dla Ciebie indywidualny serwer do pracy w KOMBO System Taxi!

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Możesz testować system krócej niż 3 miesiące, ale nie ma możliwości obniżenia ceny okresu próbnego.

Do 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności za 3-miesięczny okres próbny, przesyłamy mailem dane logowania do systemu wraz z instrukcją krok po kroku jak rozpocząć pracę w systemie. Jak tylko zainstalujesz wszystkie aplikacje niezbędne do pracy w wybranym przez Ciebie trybie, od razu możesz rozpocząć pracę (przyjmować zlecenia od pasażerów i przekazywać do kierowców).

Tak. W trakcie 3-miesięcznego okresu próbnego otrzymujesz dostęp do pełnej wersji systemu i możesz testować system w trakcie normalnej pracy.

Tak. Otrzymasz od nas instrukcję krok po kroku jak rozpocząć pracę w systemie oraz dane logowania na maila. Większość ustawień również możesz dokonać samodzielnie z Panelu Administracyjnego z dowolnego miejsca (wystarczy otworzyć adres internetowy Panelu korporacji w przeglądarce i zalogować się).

To zależy głownie od wielkości korporacji taxi (ilości kierowców oraz ewentualnych stanowisk dyspozytorskich).
Przykładowo: Pierwsza instalacja Aplikacji kierowcy zajmuje średnio 15 min. Pierwsze uruchomienie Mobilnego Dyspozytora zajmuje ok 10 minut.
Korporacja taxi, która posiada 10 samochodów może rozpocząć pracę nawet w 3 godziny, natomiast korporacja która posiada 100 samochodów jest gotowa do pracy w ciągu kilku dni roboczych.

Tak. Pomocy w zakresie obsługi systemu udzielamy mailowo, telefonicznie, oraz poprzez zdalny pulpit w godzinach pracy biura (od poniedziałku do piątku od 10:00 do 16:00). Dodatkowo otrzymasz od nas całodobowy numer alarmowy.

Dostęp do systemu możesz przedłużyć opłacając kolejny miesiąc w Panelu Klienta.

Możesz zrezygnować w dowolnym momencie, wystarczy, że nie wykupisz dostępu do systemu na kolejny miesiąc (nie musisz przesyłać nam wypowiedzenia).